REKLAMA

ŁAŃCUT. Noc Muzeów w łańcuckim zamku. Co warto zobaczyć?

ŁAŃCUT.  Tym razem dwa wydarzenia w dwóch lokalizacjach. W ciągu dnia muzeum zaprasza do Storczykarni na Prezentację właściwych metod pielęgnacji storczyków. Nasze Ogrodniczki i Ogrodnicy w praktyce zaprezentują, jak najlepiej zadbać o orchidee. 

Pokazy w Storczykarni odbędą się o godz. 10.00, 12.00 i 14.00. Jeden pokaz będzie trwał około pół godziny. Można w nich wziąć udział w ramach biletu uprawniającego do obejrzenia ekspozycji Storczykarni (12 zł bilet normalny, 8 zł bilet ulgowy).

Od godz. 18.00 zapraszamy na spacer po ekspozycji I piętra Zamku. W tym roku w blasku żyrandoli będzie można obejrzeć wystawę czasową XVII-wiecznej porcelany, w przeszłości należącej do króla Jana III Sobieskiego. To ostatnie dni na podziwianie kolekcji w Jadalni nad Bramą. Więcej informacji na temat „Wystawy zakupionych elementów XVII-wiecznego chińskiego serwisu porcelanowego z dawnej kolekcji Zamku w Łańcucie”, znajduje się w zakładce: https://bit.ly/41z6Cck.

Na spacer po reprezentacyjnych zamkowych wnętrzach zapraszamy od godz. 18.00 do 22.00 (ostatnie wejście). Bilety wstępu w cenie 1 zł do kupienia w zamkowej Sieni.

źródło: Muzeum-Zamek w Łańcucie

26-04-2023

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.