REKLAMA

PODKARPACIE. 20-latek zginą w pożarze! Poparzony 54-latek trafił do szpitala

TURBIA / PODKARPACIE. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności pożaru, do którego doszło w nocy w jednym z domów w miejscowości Turbia (powiat stalowowolski). W zdarzeniu śmierć poniósł 20-letni mężczyzna, a 54-latek z poparzeniami trafił do szpitala. Trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn tego tragicznego pożaru.

Dzisiaj po godz. 3, dyżurny stalowowolskiej komendy został powiadomiony o pożarze jednego z domów w miejscowości Turbia. Podczas akcji gaśniczej w jednym z pomieszczeń znajdujących się na poddaszu odnalezione zostało ciało 20-letniego mężczyzny.

Jak ustalono, w trakcie pożaru w domu przebywało pięć osób. 54-latek z poparzeniami został przewieziony do szpitala. Pozostałe osoby nie wymagały hospitalizacji.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. W oględzinach uczestniczył również biegły z zakresu pożarnictwa.

Trwa ustalanie dokładnych okoliczności tego tragicznego pożaru.

źródło: KPP Stalowa Wola

02-07-2024

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.