REKLAMA

Samochód uderzył w drzewo. Z pojazdu wypadł silnik! (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na ul. Lwowskiej w Przeworsku. 46-letni kierowca audi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Obrażenia, jakich doznał nie zagrażają jego życiu.

Dzisiaj, po godz. 10, policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowy, do jakiego doszło na ul. Lwowskiej w Przeworsku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący audi, 46-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruch, wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w pień drzewa. Siła uderzenia była tak duża, że pojazd odbił się i uderzył jeszcze w drugie drzewo, na wysokości około 2 metrów.

Kierowca audi podróżował sam. Przeprowadzone badanie wykazało, że mężczyzna był trzeźwy. Z uwagi na obrażenia, jakich doznał, został przetransportowany do szpitala.

źródło: KPP Przeworsk

17-05-2021

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.