REKLAMA

Finał WOŚP w Sanoku. Tańcz, ćwicz i pomagaj!

SANOK / PODKARPACIE. Takiego maratonu w Sanoku jeszcze nie było! 9 stycznia odbędzie się wielki Maraton Fitness dla WOŚP! Dochód z imprezy zasili konto Fundacji WOŚP, która w tym roku zbiera pieniądze na zakup sprzętu na oddziały otolaryngologiczne.

Jak informują organizatorzy, w programie Maratonu jest PILOXING, STRONG NATION i ZUMBA FITNESS.

– 9 stycznia 2021 r. kolejny raz dołożymy swoją cegiełkę w szczytnym celu! W  tym roku zbieramy fundusze na pomoc laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Przed nami ponad trzy godziny świetnej zabawy, tysięcy spalonych kalorii i wreszcie tak długo wyczekiwanego spotkania! – mówią organizatorzy Maratonu, który odbędzie się w przeddzień Wielkiego Finału WOŚP, 9 stycznia w hali sportowej Centrum Sportowo-Dydaktycznym przy Uczelni Państwowej w Sanoku przy ul. Mickiewicza 21. Początek Maratonu o godzinie 16.

– Koniecznie zapiszcie datę w kalendarzu i śledźcie wydarzenie! Niebawem przedstawimy szczegóły – informują organizatorzy.

Wejściówka na Maraton kosztuje 20 zł do puszki WOŚP. Chętni mogą wrzucić większą kwotę.

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wymaganych rygorów sanitarnych i jest organizowane w ramach Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP.

źródło: Bieszczadzki Sztab WOŚP
foto nagłówek: grafika poglądowa

14-12-2020

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.