KIEROWNIK PRODUKCJI

Data dodania: 2024-09-20 11:10:04
#ID: 54192

Zakład GRABO to firma wyłącznie z polskim kapitałem, obecna na rynku od 1991 roku.      W jej skład wchodzą dwa zakłady produkcyjne. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów z litego drewna bukowego, dębowego, jaworowego i orzecha amerykańskiego. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Kierownik Produkcji

Zakres obowiązków:

·         zarządzanie zespołem pracowników

·         planowanie i koordynacja procesu produkcyjnego

·         kontrolowanie, monitorowanie i planowanie realizacji harmonogramu zleceń,

·         raportowanie i dokumentacja procesów produkcyjnych.

Wymagania/Kryteria doboru kandydatów:

·         wykształcenie techniczne

·         mile doświadczenia na stanowisku kierowniczym w zakładzie produkcyjnym

·         zdolności analitycznych

·         umiejętności zarządzania zespołem

·         dobrej organizacji pracy

·         dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela

·         język angielski mile widziany

Oferujemy

·         atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do umiejętności i doświadczenia

·         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·         możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane mogą składać CV w siedzibie firmy – Niebocko 110 lub wysłać CV         i list motywacyjny z załączoną klauzulą: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb  rekrutacji pracowników prowadzonych przez Zakład GRABO na adres kadry@grabo.com.pl

        Więcej informacji pod numerem telefonu 13 43 950 98, 661 250 128

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z dydnia24.pl