Specjalista ds. BHP w niepełnym wymiarze czasu pracy (1/2 etatu)

Data dodania: 2024-04-26 08:22:33
#ID: 51193

Firma "POLIKAT" poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. BHP

Miejsce pracy: Brzozów

Główne zadania osoby na tym stanowisku to:

·       Budowanie kultury bezpieczeństwa, praca z kierownictwem i wszystkimi pracownikami
w celu budowania świadomości załogi w obszarze BHP.

·         Monitorowanie funkcjonowania systemu zarządzania BHP.

·         Raportowanie i współpraca z organami administracji państwowej w zakresie BHP i ppoż.

·         Prowadzenie audytów wewnętrznych, dokumentacji oraz szkoleń wstępnych i okresowych z zakresu BHP.

·         Prowadzenie analizy ryzyka zawodowego.

·         Opiniowanie nowych inwestycji, urządzeń oraz procesów technologicznych.

·         Ustalanie przyczyn oraz okoliczności wypadków i zdarzeń potencjalnie wypadkowych.

·         Sporządzanie okresowych analiz stanu BHP w zakładzie.

·         Dobór środków ochrony indywidualnej i zbiorowej dla stanowisk pracy.

·         Współtworzenie procedur i instrukcji w obszarze BHP oraz ppoż.

·         Wsparcie i podejmowanie działań w zakresie ograniczenia wpływu czynników niebezpiecznych, szkodliwych i uciążliwych w celu poprawy warunków pracy.

·         Opiniowanie oraz udział w przekazywaniu do użytkowania nowych stanowisk pracy, maszyn i budynków.

·         Udział w audytach BHP i ppoż. – zewnętrznych, korporacyjnych i wewnętrznych.

·         Realizacja działań wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie służby BHP.

Wymagania:

·           wykształcenie wyższe o specjalności „bezpieczeństwo i higiena pracy” lub ukończone studia podyplomowe z zakresu bhp oraz co najmniej rok stażu pracy w służbie bhp;

·           znajomość pakietu MS Office;

·           znajomość przepisów prawnych – z zakresu bhp, prawa pracy, zabezpieczenia społecznego, ochrony danych osobowych;

·           mile widziane kompetencje inżynierskie – wiedza na temat urządzeń i maszyn;

·           rozwiązywanie złożonych problemów – umiejętność identyfikacji czynników niebezpiecznych i sposobów ich niwelowania;

·           krytyczne myślenie – umiejętność oceniania ryzyka dla zagrożeń w pracy;

·           chęć nauki i dalszego rozwoju.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w niepełnym wymiarze czasu pracy (1/2 etatu)
- wspierające środowisko pracy

- pakiet świadczeń socjalnych

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać na adres mailowy:

polikat@polikat.com

z nazwą stanowiska w tytule.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez POLIKAT S.A. z siedzibą w Brzozowie oraz na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883) mających miejsce w ciągu jednego roku. Zgoda może być odwołana w każdym czasie.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z dydnia24.pl