REKLAMA

Konferencja radnych PSL – Obwodnica tylko z poszanowaniem własności!

|

Konferencja radnych PSL – Obwodnica tylko z poszanowaniem własności!

Konferencja radnych PSL – Obwodnica tylko z poszanowaniem własności!

Przedstawiciele Klubu PSL w radzie sejmiku województwa podkarpackiego, wraz z mieszkańcami powiatu leskiego (m. Huzele), zwołali konferencję prasową, aby zwrócić uwagę na problem budowy obwodnicy Leska. Drugi wariant proponowanej trasy obwodnicy Leska okazał się szczególnie niekorzystny dla mieszkańców miejscowości Huzele. Jak twierdzi sołtys mieszkańcy nie przyjmują retoryki, która mówi, że dla dobra ogółu trzeba poświęcić lokalnych mieszkańców i ich majątki. Mieszkańcy zagrożonej miejscowości widzą możliwości rozwiązania problemu, ale nikt nie chce z nimi rozmawiać – mówią radni PSL. Podczas konferencji padło pytanie o inną inwestycję w ich regionie, mianowicie o park rozrywki. Również w tej kwestii mieszkańcy zgłaszają sprzeciw mówiąc, że to dodatkowo zakłóci ich spokojne życie, które wiodą.

 <iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://tvpolska.pl/konferencja-radnych-psl-rzeszow-27-02-2023/14969/?video_embed=14969″ frameborder=”0″ allow=”accelerometer; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>
27-02-2023

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.